Apie mus

Kruopšti atranka 

Vaisiai ir daržovės atrenkami pagal tris kriterijus

Ekologiškesni auginimo metodai

Nusprendėme rinktis atsakingus metodus, nors dėl jų ir sumažėja derlius. Sąmoningai taikomi ekologiškesni metodai tausoja gamtą. Ekologijai ypatingą dėmesį skiriame ir mes, ir mūsų tiekėjai. 

Kilmė

Citrusinius ir tropinius vaisius perkame iš geriausių užsienio tiekėjų, tačiau likusias žaliavas siekiame gauti tik savo regione. Palaikome tvirtus ryšius su regioniniais ir tarptautiniais augintojais. Su daugeliu jų dirbame jau daugiau kaip 20 metų.

Dirva ir įvairovė

Patikimi partneriai mums padeda atsirinkti geriausius metų vaisius, užaugusius dirvoje, geriausiai atskleidžiančioje jų ypatybes. Augintojai puikiai žino mūsų reikalavimus dėl vaisių organoleptinių savybių, spalvos ir brandos.

Prancūziškos gamybos tradicijos

Derliaus nuėmimas

Bėgant mėnesiams, Žarė Sen Romene įsikūrusiame gamybos ir išpilstymo centre skinami tik subrendę vaisiai.

Šaltas spaudimas

Mūsų vaisiai spaudžiami ir centrifuguojami šaltuoju būdu. Tai tradicinis vaisių apdorojimas nekaitinant. Jis sudėtingesnis ir brangesnis, o išeiga būna mažesnė, tačiau šis metodas užtikrina žymiai geresnę kokybę ir leidžia sumažinti energijos sąnaudas.

Tradicinė įranga

Laikomės sulčių spaudimo tradicijų. Grynos sultys spaudžiamos juostiniais presais, o daug minkštimo turintys vaisiai keliauja į centrifugą.

Atitiktis higienos standartams

Mūsų įmonėje kasmet apsilankantys nepriklausomi ekspertai atlieka RVASVT reikalavimus atitinkantį auditą. Tai leidžia užtikrinti vartotojų saugumą ir visišką kiekvienos partijos atsekamumą iki pat pristatymo vartotojams.

Konservavimas

Šviežios vaisių sultys pasterizuojamos, todėl jų vartojimo terminas ypač optimalus – net treji metai.