Meist

Valiku põhimõtted 

Puu- ja juurviljad valitakse 3 kriteeriumi järgi

Meie prioriteet

Selle asemel, et keskenduda intensiivsele saagikusele, oleme otsustanud eelistada vastutustundlikke meetodeid. Kui neid meetodeid jälgida, on meie prioriteet loodust austav ning mõlemad, nii meie kui ka tootjad pöörame sellele suurt tähelepanu. 

Päritolu

Kuigi me valime tsitruselised ja troopilised viljad parimatelt välismaistelt tootjatelt, on meie prioriteediks kasutada kohalikke vilju meie teiste toodete jaoks. Meil on väljakujunenud kindlad koostöösuhted kohalike ja välismaiste tootjatega, kellega oleme tihedalt koostood teinud juba rohkem kui 20 aastat.

Maa ja mitmekesisus

Selline tihe koostöö võimaldab meil valida igal aastal parimaid vilju, mis on pinnaselt ära kasutanud kõik selle võimalused. Tootjad teavad meie ootusi viljade küpsusele, värvile ja kvaliteedile.

Traditsiooniline Prantsuse Tootmine

Saagikoristus ja hooaeg

Viljad koristatakse siis kui nad on saavutanud oma loodusliku küpsuse ning pudeldatakse Saint Romain en Jarezis kohapeal.  

Külmpressi meetod

Meie viljad pressitakse ja tsentrifuugitakse kasutades traditsioonilist külmpressi meetodit, kus kasutatakse eelnevalt kuumtöötlemata vilju. Selline meetod on kallim ja keerulisem ning vähendab tootlust, kuid tagab parema kvaliteedi, ning vähendab ka elektrikulusid.  

Traditsiooniline tehnika

Kasutades traditsioonilisi meetodeid, eraldame puhta mahla külmpressi meetodil, samas kui viljalihaga viljad tsentrifuugitakse. 

Hügeenireeglite Austamine 

Kooskõlas iga-aastaselt auditeeritavate standarditega, tagame oma tarbijate tervise ja ohutuse, tagades läbipaistvuse igas tootmise etapis kuni kohale toimetamiseni. 

Säilitamine

Pastoriseerimine tagab meie mahlade säilimise. Sellisel viisil saad sa kasu 3 aastasest säilimistähtajast.