Par mums

Rūpīga atlase 

Augļus un dārzeņus izvēlas, ievērojot 3 kritērijus:

Pārdomāti pasākumi

 

mēs dodam priekšroku atbildīgām metodēm, nevis intensīvai ražošanai. Apzināti veikti pārdomāti pasākumi nodrošina rūpes par vidi, un gan ražotāji, gan mēs paši tiem veltām īpašu uzmanību. 

Izcelsme

lai gan citrusaugļus un tropu augļus mēs izvēlamies no labākajām ārvalstu ražotnēm, visā pārējā produkcijas klāstā mēs dodam priekšroku augļu atlasei no sava reģiona. Tādējādi mēs esam attīstījuši stabilas darījumu attiecības ar vietējiem un starptautiskiem ražotājiem, ar kuriem mēs cieši sadarbojamies ilgāk nekā 20 gadus. 

Augsne un šķirne

šīs pastāvīgās darījumu attiecības ļauj mums ik gadu atlasīt labākos augļus, kas auguši augsnē, kura tiem raksturīgajām īpašībām ļāvusi izpausties vispilnīgāk. Ražotājiem ir zināmas mūsu prasības attiecībā uz augļu gatavības pakāpi, krāsu un organoleptiskajām īpašībām.

Tradicionālās franču ražošanas metodes

Ražas novākšana atbilstošā sezonā

visa gada garumā augļu apstrāde notiek to dabīgajā gatavības brīdī mūsu ražotnē un pildīšanas rūpnīcā Sanromēnanžarē.

Aukstā ekstrakcija

mēs izspiežam vai centrifugējam aukstā veidā atbilstoši tradicionālai metodei, saskaņā ar kuru augļus pirms ekstrakcijas nekarsē. Lai gan šī metode ir dārgāka, sarežģītāka un tai ir zemāks ienesīgums, tā nodrošina labāku kvalitāti un enerģijas patēriņa samazinājumu.

Tradicionāls aprīkojums

Sekojot nerūpnieciskas ražošanas tradīcijām, mēs veicam tīru sulu ekstrakciju, izmantojot lentas spiedi, kā arī centrifūgas spiedi augļiem ar mīkstumu.

Higiēnas prasību ievērošana

Saskaņā ar mūsu veikto riska analīzi un kritisko kontrolpunktu noteikšanu (HACPP), kuru ik gadu pārskata neatkarīgi eksperti (QCM Consultant), mēs garantējam patērētāju sanitāro drošību, nodrošinot pilnīgu ikvienas preču partijas

izsekojamību līdz tās piegādes brīdim.

Uzglabāšana

Mūsu svaigo sulu uzglabāšanu nodrošina pasterizācija, tādējādi paildzinot to ieteicamās izlietošanas laiku līdz 3 gadiem.